Yirmiyedikuzguncuk.com’dan satın aldığınız farklı boyut seçeneğine sahip ürünleri, sipariş tarihinden itibaren 10 gün içinde bir ürünle değiştirebilir veya 7 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı bilgiye ve hukuki sürece Mesafeli Satış Sözleşme

İade

İade işleminizin başlatılması için info@yirmiyedikuzguncuk.com adresimize mail göndererek yazılı bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilgi verdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile (iade kodu) kullanarak gönderin. İade etmek istediğiniz ürünün kargo ücreti size aittir.

Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay emailinden itibaren 3-10 iş günü içinde tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

İade Adresi: Üryanizade Sk. No:27 Kuzguncuk, Üsküdar, İstanbul

Değişim

Değişim sadece aynı model ürünlerde ve boyut değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Yirmiyedikuzguncuk.com’dan alınan bir ürün Yirmiyedi Kuzguncuk Concept Store’dan değiştirilemez.

Değişim işleminizin başlatılması için info@yirmiyedikuzguncuk.com adresimize mail göndererek bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilgi verdikten sonra değiştirmek istediğiniz ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile (iade kodu) kullanarak gönderin. Değiştirmek istediğiniz ürünün kargo ücreti size aittir. Paketin içine değiştirmek istediğiniz bedeni, rengi veya numarayı mutlaka ekleyin.

yirmiyedikuzguncuk.com‘dan satın aldığınız ürünlerin büyük bir kısmı Yirmiyedi Kuzguncuk Concept Store tarafından satılıyor olsa da bazı ürünler size tasarımcılarımızdan direkt kargo çıkış (dropshipping) yöntemi ile ulaştırılmaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürün size direkt kargo çıkış ile tasarımcımız tarafından gönderildiyse değişim kabul edemiyoruz.

Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size email ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 3 iş günü içerisinde size kargo ile ödeme size ait olacak şekilde gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza 3-10 iş günü içinde geri ödenecektir.