Bir sonbahar gününüzü güzelleştirecek 15 tasarım harikası ürün - Yirmiyedi Kuzguncuk
SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Yirmiyedi Kuzguncuk | Bir sonbahar gününüzü güzelleştirecek 15 tasarım harikası ürün

20 Ekim 2021

Bir sonbahar gününüzü güzelleştirecek 15 tasarım harikası ürün

Balkabaklı bardak

Su bardakları hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Cam zerafeti ve sonbaharın simgesi balkabağı bir arada. sizin de vazgeçilmeziniz olacak. Serinin diğer ürünleri için buraya tıklayın. Belki bir hayalet ve kara kedi de bulursunuz!

Power body spray

Sonbaharda herkesin biraz daha fazla motivasyona ve enerjiye ihtiyacı oluyor. Herlinde’s Flower Power’ın ürettiği, Bach Çiçekleri özleri ve baharatlı, turunçgil tonlarında kokusuyla bu karışım güç toplamanız için size enerji verir.

Moroccan leather mum

Bu mumu sonbahar, kış fark etmeksizin her mevsim yazı özleyenler için yapmışlar. Bir Sahra Çölü yolculuğundan ilham alarak oluştuulan Moroccan Leather, kumulların üzerinde güneşin doğuşunu izlemeyi, gün batımında deve sürmeyi, yıldızların altında ateşin etrafında toplanıp müzik çalmayı ve hikayeler anlatmayı hayal ettiriyor.

Kod kalemlik

Kod serisinden Kod kalemlik, cevizin eşsiz desenini, parçalı görüntüsüyle daha da hareketlendirerek size sunuyor. Ahşabın sıcaklığını ve doğallığını işçilikle buluşturarak çalışma masalarınıza taşıdık. Serinin diğer üyelerine de göz atmak için tıklayın.

Kulplu seramik fincan

Hepsini eve götürmek isteyeceksiniz. Sırlarının renklerinden mi, dokusunun pürüssüzlüğünden mi yoksa günün-her-saati-kahvesi için ideal boyutlarından mı başlasak bilemedik. Stoklar yenilenmişken kaçırmayın: sonbahar renklerini keşfedin.

Matcat shapes kırlent

Doğal ve vahşi: tam sonbahar işi. Limitli sayıdaki boyama yastıklar tasarımcı Tuğçe Gizem Ertürk tarafından tek tek elde boyanıyor ve Table&Sofa markası ile evinize geliyor. Sınırlı sayıda.

Pure jasmine oda spreyi

Kim demiş yasemin sadece yazın olur diye? Yaseminin kalıcı kokusunu her yere taşıyın.

Maple vazo

Petrokimya içeriği olmadan da hafif ürünler yapmak mümkün. Biyoplastik malzemeden üretilen sürdürülebilir tasarım harikası bu şık serinin tüm üyelerine göz atın.

Orange vita vazo

Sadece balkabağı süslemesi yapmak mı? Çok sıkıcı. Balkabağına benzer ürünlerle kombin yapıp şekerliğe şekerlik katın!

Dots & stripes dublex kase

Bu da o kominlerden biri. Belki içini balkabakları ya da şekerlerle doldurursunuz! Başka şeker koyacak kase lazım mı? Bizdeki tüm seçkiyi buradan görebilirsiniz.

Melon speckled tabak

Sonbaharın rengi turuncuyu her yere eklemeden duramıyoruz. Turuncu tonunun pürüssüzlüğüne ve tabakların inceliğine siz de doyamayacaksınız.

Chili pepper terrazo bardak altlığı

Ev dekorasyonunda bardak altlığından vazgeçemiyorsanız klübe hoş geldiniz. Hem nostaljik hem modern bu terrazo bardak altlıkları bize de yok kenarında biriken kuru yaprakları anımsatıyor.

Akşam güneşi tabak seti

Sonbahar sanki ufka takılı kalmış bitmeyen bir gün batımı gibi… Ona akşam güneşi de diyebiliriz. Sofranıza bu havayı taşımak için tasarım ilhamını tamamen doğadan alan bu sete göz atabilir, bulutu ve toprağı da ona katabilirsiniz.

Rigel maxi kahve bardağı

Sonabahar, yağmurlar, güzel bir manzara, belki okunacak birkaç satır ve kahve… İşte olması gereken bu: en keyifli anlarınız için bir yıldız parçası.

Freesia breeze with melon oda kokusu

Yaza göz kırpış ve kapanış: seni bir kavanoza hapsedip odamıza koyduk yaz. Seneye görüşürüz!

Diğer Blog Yazıları

Yirmiyedi Kuzguncuk | HomeArt ile

17

Aralık

HomeArt ile "Sürdürülebilir Sofralar": Alternatifli yılbaşı sofrasının 8 prensibi

İNCELE
Yirmiyedi Kuzguncuk | Cadılar Bayramı hafta sonunda izlenecek en iyi 27 film

27

Ekim

Cadılar Bayramı hafta sonunda izlenecek en iyi 27 film

İNCELE
Yirmiyedi Kuzguncuk | Dönüşüm: Evde daha çevre ve iklim dostu olmanın 8 yolu

14

Ağustos

Dönüşüm: Evde daha çevre ve iklim dostu olmanın 8 yolu

İNCELE
Yirmiyedi Kuzguncuk | Size ve Yazlığınıza, Hatta Sevdiklerinizin Yazlığına Harika Gidecek 27 Yazlık Ürün

13

Temmuz

Size ve Yazlığınıza, Hatta Sevdiklerinizin Yazlığına Harika Gidecek 27 Yazlık Ürün

İNCELE